اعتراف سارقان به560 فقره سرقت در فردیس

فردیس نیوز- فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری سارقان خودرو و لوازم خودرو با اعتراف به 560 فقره سرقت در شهرستان "فردیس" خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز ، سردار "عباسعلی محمدیان"  با اعلام این خبر گفت: در پی افزایش سرقت خودرو و لوازم داخل آن در سطح شهرستان "فردیس" رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات اولیه متوجه شدند، سارقان در گروه های 2 نفره ابتدا خودروهای مدل پایین فاقد لوازم بازدارنده را شناسایی می کنند و پس از سرقت خودرو، لوازم آن را جدا کرده و در اطراف شهر رهایش می کنند.

سردار "محمدیان" تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فردیس با تلاش های شبانه روزی و انجام اقدامات پلیسی گسترده در نهایت موفق به شناسایی 2 نفر از سارقان شدند که با بررسی سوابق آن ها مشخص شد، نامبردگان از سارقان حرفه ای و سابقه دار هستند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: در ادامه ماموران با تعقیب و مراقبت چندین روزه سارقان، سارقان را در یک عملیات غافلگیرانه سوار بر 2 خودرو سرقتی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند  و در تحقیقات تکمیلی کارآگاهان، به 60 فقره سرقت خودرو و 500 فقره سرقت لوازم خودرو اقرار کردند.

وی با بیان این که ارزش اموال سرقت شده توسط اعضای این باند را کارشناسان 30 میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: تحقیقات برای شناسایی مال باختگان و یافتن زوایای پنهان این پرونده ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان برای پیشگیری از سرقت اموالشان به توصیه های پلیس در انجام اقدامات بازدارنده توجه کنند.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه