ایران اسلامی امروز با درایت مقام معظم رهبری نقطه امن منطقه است

رژه روز ارتش به نوعی اعلام آمادگی مستمر در دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی است

فردیس نیوز - استاندار البرز گفت: ایران اسلامی با تدبیر و درایت مقام معظم رهبری با اقتدار سیاسی و نظامی ملت توانسته به عنوان جزیره امنی در منطقه باشد و دنیا هم به این اقتدار ایمان آورده و تمکین می‌کند.

به گزارش فردیس نیوز، سیدحمیدطهائی پیش از ظهر یکشنبه در مراسم رژه روز ارتش که با حضور مقامات لشگری و جمعی مسئولان استان برگزار شد، ضمن گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: ارتش مقتدر جمهوری اسلامی با صدور فرمان تاریخی امام راحل مبنی بر نامگذاری چنین روزی بنام روز ارتش، همواره در برهه های تاریخ چه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی و چه در ایام هشت سال دفاع مقدس صلاحت و اقتدار خود را به تصویر کشید و نقش تأثیرگذاری در امنیت منطقه ایفا نموده است.

وی با تأکید بر اینکه رژه روز ارتش به نوعی اعلام آمادگی مستمر در دفاع از مرزهای جمهوری اسلامی است، افزود: نیروهای غیور ارتش جمهوری اسلامی به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره با ساز و برگ خود در دفاع از میهن اسلامی مان در میدان عمل حضور دارد.

استاندار البرز تصریح کرد: وی افزود: ارتش جمهوری اسلامی از ابتدای انقلاب اسلامی در صحنه های مختلفی که نظام جمهوری اسلامی احساس نیاز می کرد با تمام توان در دفاع از ارزشها حاضر و حضور جانانه ای داشته است و شاهد بر این ادعا نیز جانفشانی بیش از 48 هزار شهید و هزاران جانباز و آزاده در کشورمان است.

وی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نیروی مسلح، مردمی و مکتبی آنچنان که تعریف امام راحل در  پیامشان تأکید داشته اند مستدام و مقتدر راه خود را ادامه می دهد.

طهائی تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی در  دوران هشت سال دفاع مقدس در کنار سپاه پاسداران، نیروهای انتظامی و بسیج مستضعفان سرافراز و سربلند پایدار و مستحکم از نظام اسلامی دفاع نموده است.

نماینده عالی دولت در استان ادامه داد:  دولت سال گذشته در مذاکرات هسته ای به صلح طلبی و فضای آلوده ایران هراسی که دشمنان بوجود آورده بودند نشان داد که منطق ما قوی است و با استدلال سیاسی می توانیم حقوق خود را بگیریم. با یاری خداوند چنان آمادگی داریم که اگر کسی بخواهد به قول خودشان گزینه هایی روی میز داشته باشد ملت عزیزمان باز هم از کشور و ارزشهای خود دفاع می کند.

گفتنی است مراسم رژه روز ارتش جمهوری اسلامی در استان البرز با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرج، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز، جمعی از مقامات لشگری و نیروهای نظامی و انتظامی با رژه یگان های ویژه ادامه پیدا کرد. در این مراسم از خانواده معظم شهید ابوالفضل حسن زاده به نیابت از خانواده های معظم ارتش، خانواده معظم شهید بابک خرسندی از خانواده های معظم شهدای نیروی انتظامی، خانواده معظم شهید علی اکبر خمسه و بهروز تکلو به نیابت از خانواده ها معظم شهدا به پاس  قدردانی تجلیل و حق شناسی شد.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه