با برگزاری سومین جلسه شورای پارک علم و فناوری البرز

ربانی: 10 شرکت فناور جدید در پارک علم و فناوری البرز پذیرش شدند

فردیس نیوز- رئیس پارک علم و فناوری البرز از پذیرش 10 شرکت فناور جدید در پارک علم و فناوی این استان خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، حمید ربانی اظهار داشت: 10 شرکت جدید طی بررسی های کارشناسی در پارک علم و فناوری البرز پذیرش شدند.

رییس پارک علم و فناوری افزود: سومین جلسه شورای پارک علم و فناوری البرز در سال 93 با حضور اعضای شورای پارک برگزار شد و 10 شرکت فناور پس از گذراندن مراحل پذیرش و داوری و معرفی شرکت و ارائه ایده و طرحشان مورد پذیرش اعضای شورای پارک قرار گرفتند.

وی عنوان کرد: با پذیرش این 10 شرکت تعداد شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری البرز به 27 شرکت افزایش یافت، یکی از مهمترین شروط پذیرش شرکتها در این پارک دانش بنیان و فناور بودن ایده مطرح شده که باید تجاری سازی نیز شده باشد و این مهم توسط کمیته های تخصصی داوری پارک انجام می شود.

رییس پارک علم و فناوری البرز در ادامه گفت: این شرکتها در حوزه های الکترونیک، عمران، معماری، محیط زیست، شیمی، داروسازی، کامپیوتر، میراث فرهنگی، گردشگری، کشاورزی و متالورژی میباشند که در زمینه های آنتن های نظامی و مخابراتی، هوشمند سازی مدارس، بسته بندی زیست تخریب پذیر، گیاهان دارویی، مرمت آثار باستانی و طراحی معماری شهری، کودهای بیولوژیک، صنایع شیمی ساختمان و پوشش دهی فلزات فعالیت می کنند.

وی در خاتمه از تمامی واحدهای فناور در استان البرز جهت عضویت در پارک علم و فناوری البرز دعوت کرد و در خصوص جذب بیش از 30 شرکت تا آخر سال جاری اظهار امیدواری کرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه