تضمین سلامت انتخابات با تقویت توان مجریان ستادی

تأکید مسئولان عالی وزارت کشور بر موضوع مهم و اساسی آموزش اعضای صندوق ها و هرم اجرائی انتخابات

فردیس نیوز - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان البرز از آموزش عوامل و مجریان برگزاری انتخابات اسفندماه 94 در این استان خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز ،"حجت اله ملاصالحی" در «اولین نشست استانی کمیته آموزش دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری» در جمع عوامل و دست اندرکاران انتخابات اسفندماه نکاتی را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: بحمدالله مردم استان البرز در همه رویدادهای مؤید نظام اسلامی و در رأس آن دوران هشت سال دفاع مقدس و همچنین انتخابات های گذشته، همواره حضوری همه جانبه و افتخار آفرین داشته اند و این وظیفه خدمتگزاران را سنگین تر می سازد.

رئیس ستاد انتخابات استان البرز از تأکید مسئولان عالی وزارت کشور بر موضوع مهم و اساسی آموزش اعضای صندوق ها و کل هرم اجرائی انتخابات و ضرورت توجه خاص فرمانداران و بخشداران حوزه های انتخابیه، آمارهای مهم و کلیدی ارائه داد و افزود: خوشبختانه در استان البرز اکثریت قریب به یقین روسای حوزه های انتخابیه تجربه و سابقه خوب انتخاباتی دارند و این شاخص، ما را امیدوار به برگزاری انتخاباتی سالم وقانونمند، همراه با حضور گسترده مردم خواهد نمود.

وی افزود: آموزش اصل مهمی است که باید در انتخابات پیش رو مورد توجه قرارگیرد، در این راستا تمامی عوامل انتخابات با آموزش های بروز، فرایند برگزاری انتخابات را عهده دار خواهند بود.

در این نشست همچنین توکل لطفی مدیرکل سیاسی و انتخابات و دبیر ستاد انتخابات استانداری، آخرین اقدامات و برنامه های پیش رو را به اطلاع اعضای شرکت کننده رساند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه