خدمات فراگیر بهداشتی با فعالیت 10مرکز و 40 پایگاه خدمات سلامت جامعه در فردیس

ترابی: به زودی بیمارستان صحرائی 50 تختخوابی در فردیس راه اندازی می شود

فردیس نیوز - رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس از فعالیت 10 مرکز و 40 پایگاه  خدمات سلامت  جامعه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز ، دکتر محمدرضا ترابی گفت: با راه اندازی و آغاز فعالیت 3 مرکز خدمات سلامت جامعه با عناوین قریب، قائم و حافظیه تعداد مراکز فعال در شهرستان فردیس به 10 عدد رسیده و کل شهرستان تحت پوشش خدمات بهداشتی قرار گرفت.

وی افزود: تا کنون هفت مرکز خدمات سلامت جامعه رضوی،  مشکین دشت، شهرک ناز، شهدای فردیس، ارم، ولیعصر و وحدت در شهرستان غعالیت داشته است.

 رئیس شبکه بهداشت و درمان فردیس گفت: هم اکنون در این مراکز کلیه خدمات پزشکی، بهداشتی، روانشناسی و تغذیه ارائه می شود که در آینده ای نزدیک خدمات دندانپزشکی و تزریقات و پانسمان نیز به افراد جامعه ارائه خواهد شد.

وی همچنین از افزایش پایگاه های سلامت جامعه شهرستان فردیس به 40 پایگاه خبر داد و افزود: در این پایگاه ها که در نقاط مختلف شهرستنان فردیس گسترده است ، کلیه خدمات مراکز سلامت جامعه محدودتر و بصورت رایگان انجام می گیرد.

 ترابی ضمن اشاره به نیاز شهرستان به مراکز درمانی و بیمارستانی گفت: با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و بسیج جامعه پزشکی بیمارستان صحرائی  50 تختخوابی به منظور ارائه خدمات اورژانسی در بلوار 44 متری امام خمینی در شهرستان فردیس طی یک ماه آینده راه اندازی خواهد شد.

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه