دوشنبه ها با کتاب در مهدکودک های فردیس

اعلام برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس

فردیس نیوز- رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس از اجرای طرح "دوشنبه ها با کتاب" در مهد کودک های شهرستان به مناسبت هفته کتاب خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز،  سیدهادی جوادی نیا با تأکید بر ضرورت نهادینه سازی فرهنگ کتابخوانی در جامعه افزود: دراین راستا مسئولین و مدیران شهرستان باید برای ایجاد نهضت کتابخوانی تلاش و همتی مضاعف داشته باشند.

وی با بیان اینکه عادت به کتابخوانی باید از کودکی در افراد جامعه نهادینه شود گفت: در این راستا و به مناسبت هفته کتاب طرح "دوشنبه ها با کتاب" به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری اداره بهزیستی در مهد کودک های شهرستان فردیس اجرا خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس اهدای کتاب به مدارس، رونمایی از کتاب، نشست کتابخوان با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان فردیس، برگزاری نمایشگاه کتاب، تقدیر از نویسندگان و ناشران شهرستان را  به عنوان بخشی از برنامه های این اداره در هفته کتاب و کتابخوانی اعلام کرد.

جوادی نیا ابراز امیدواری کرد با استقرار شورای شهر و شهرداری فردیس و همکاری کلیه سازمانها، نهادها و ارگان ها در آینده نه چندان دور شاهد تحولات مثبت در کلیه حوزه ها و بخش های فرهنگی به ویژه کتاب و کتابخوانی در شهرستان فردیس باشیم.

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه