پیام سید محمد خاتمی در پی درگذشت میناوند و انصاریان

پیام سید محمد خاتمی در پی درگذشت میناوند و انصاریان

پیام سید محمد خاتمی در پی درگذشت میناوند و انصاریان

متن پیام حجت‌الاسلام سیدمحمد خاتمی به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
طوفان مرگبار کرونا انسان رنجدیده و نگران روزگار ما در شرق و غرب و شمال و جنوب عالم را با مشکل و مصیبت های بزرگی دربر گرفته است که از جمله، جان باختن مظلومانه انبوهی از زنان و مردان و جوانان و سالخوردگان است.
در کشور عزیز خودمان نیز همه روزه شاهد درگیر نفرات فراوانی از زنان و مردان از قشرهای مختلف و جان باختن تعداد زیادی از همه طبقات هستیم که در میان آنها چهره‌های درخشان عرصه‌های مختلف اندیشه و عمل و خدمت هم کم نیستند و پیشتاز این قافله صدها تن از کادرهای فداکار عرصه بهداشت و درمان از پزشکان و پرستاران و دیگر خدمتگزاران این بخش‌اند.
ولی این روزها با درگذشت خسارت‌بار و دردآفرین دو تن از چهره‌های درخشان و قهرمانان نام‌آشنای ورزش کشور مهرداد میناوند بزرگوار و علی انصاریان گرانقدر داغ دل جامعه و ملت به خصوص اصحاب ورزش و ورزش‌دوستان سوزان‌تر شد.
من مصیبت تاب‌ سوز این دو عزیز را به ملت شریف و اهالی ورزش و انبوه ورزش‌دوستان و خانواده‌های محترم میناوند و انصاریان و به خصوص به مادر مومن و مهربان علی انصاریان تسلیت می‌گویم و برای آنان صبر و اجر و سلامتی و برای درگذشتگان عزیز آمرزش و رحمت الهی از پیشگاه حضرت پروردگار مسالت می‌کنم.
سیدمحمد خاتمی، ۱۳۹۹/۱۱/۱۵


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه