حجت الاسلام فلاح ؛

هزار حلقه سی دی غیر مجاز درفردس معدوم شد
 

فردیس نیوز - سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فردیس گفت: از ابتدای سال تا کنون 40 هزار حلقه سی دی غیر مجاز در این شهرستان جمع آوری و معدوم شده است.


به گزارش فردیس نیوز ، حجت الاسلام شمس الله فلاح با بیان خبر فوق افزود : اداره ارشاد فردیس نظارت ویژه ای برنحوه فعالیت مراکز فرهنگی و موسساتی که اقدام به فروش نرم افزارو سی می کنند دارد .
وی اظهار داشت: ناظران این اداره درزمان های نامشخص اقدام به بازرسی از این موسسات می کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله فروش سی دی های غیر مجاز اقدامات مقتضی را انجام می دهند .
وی افزود: ارسال اخطار کتبی در اولین مرحله و لغو پروانه فعالیت و در نهایت پلمپ مرکز با دستور مقامات قضایی از اقداماتی است که ناظران این اداره در صورت مشاهده تکرار جرم انجام می دهند .
وی ادامه داد: منابع و خوراک های  فرهنگی ای  که در خانوارهای ایرانی جای می گیرد باید متناسب با ارزش ها ی ایرانی – اسلامی باشد چراکه درغیر این صورت نتیجه ای جز تخریب فرهنگ  را به دنبال ندارد
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فردیس گفت: از ابتدای سال تا کنون پنچ موسسه فرهنگی پلمپ و برای 60 موسسه نیز اخطار کتبی ارسال شده است .
حجت الاسلام فلاح افزود: در حال حاضر 20 موسسه فرهنگی مجوز دار در این شهرستان فعالیت دارند و پرونده سایر موسسات نیز برای صدور مجوزقانونی  فعالیت  در حال بررسی است .


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه